2011UiAS-2HnD

І так, маю нову цяцьку. А точніше вона вже стоїть з початку літа і весело працює. RouterBOARD 2011UiAS-2HnD

IMG_9644

Ну, про мікротік я вже писав на основі mAP, тож на цьому дещо в іншому аспекті напишу.

Коротко про харатеристики:
Atheros 74K MIPS CPU, 128MB RAM, 1xSFP port, 5xLAN, 5xGbit LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 2×2 two chain wireless, RouterOS L5, desktop case, PSU, LCD panel

5 гігабіток та 5 100 мегабіток то мені якось не дуже ясно, чому не зробити було всі гігабітки… Екранчик також загадка навіщо… Але в цілому, як для мене, то роутер МИШТА :-)

Радує наявність SFP, котрий при наявності можна заюзать оптичне підключення, що в майбутньому і планується. Також присутній USB, а точніше microUSB з переходником на звичайну маму USB, що можна використати наприклад для підключення 3G usb модема… Ну, як бакапний канал :-)

IMG_9642

Да, синій світлодіод в ночі освітлює кімнату нормально так :-) Але він стоїть в кімнаті де ніхто не спить, тож не заважає.

WiFi

Тут є дві всенаправлені антени 4dBi. І скажу, що покриття доволі таке доладнє. Пробиває доволі таки далеко і виникає думка – “де ти блін був раніше, коли дитина грала в пісочнику, а туди не добивав WiFi…?” Наразі до пісочника таки добиває :-)

Також останній, 10-ий порт іде з РоЕ

IMG_9641

На екранчику можна подивитись різну інфу, але якось не вбачаю в ньому практичного застосування.

IMG_9646

Позаду вхід для живлення зроблено набагато ліпше ніж у його без вайфайного побратима, де гніздо зі штекером всунуто в середину корпуса і щоб відєднати блок живлення доводилось розбирати роутер. Власне так воно у пАпЄрєдніка –

IMG_1823

А так воно в цьому роутері –

IMG_9651

Фіксатори для кабелю доволі непогана ідея

Далі дещо про навантаження і все таке.

Підняв на ньому VPN сервер, аби з за кордону підключатись і проганяти трафік через дом, аби дивитись на наших ресурсах фільми :-)

Підлючив одночасно нотік та айпад і на обидвох запустив фільми в HD якості

IMG_1597

VPN_navantazhennya

 

Взагалі в піки один раз CPU скакнув до 60%, а так з двох дивайсів 40%, таки для мене ОК ! (а, да, я його юзаю як домашній роутер якщо що :-) )

Також прогнав таким чином торент трафік –

speed_pptp

 

Також ніби як ОК !

One Comment